Systemowe rozwiązania dla gastronomii

Firma Gastro System od 9 lat zajmuje się Serwisem oraz Sprzedażą sprzętu gastronomicznego i produktów niezbędnych w profesjonalnej gastronomii. Doświadczenie to ponad 18 lat wyzwań stawianych przez rynek gastronomiczny. Wyposażamy restauracje, pizzerie, domy weselne, stołówki, szkoły i przedszkola w odpowiednie  urządzenia, zawsze mając na uwadze możliwości finansowe danego klienta oraz jego zapotrzebowanie. Każdego klienta obsługujemy indywidualnie, staranie i rzetelnie dobierając produkty, z których będzie czerpał maksimum satysfakcji przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

 

W naszej ofercie znajdują się produkty renomowanych firm POLSKICH – Plastmet, Kromet, Lozamet, GORT, współpracujemy z głównymi dystrybutorami wyposażenia gastronomii  oraz firmami zagranicznymi -  Hendi, ClasseQ, Telwa Trading, Whirlpool Professional, Winterhaletr, co gwarantuje szybką dostawę zamówień oraz niską cenę.  Sprzęt gastronomiczny sprzedawany przez nas JEST MONTOWANY < URUCHAMIANY < SERWISOWANY W OKRESIE GWARANCJII NIEODPŁATNIE < Po gwarancji oferujemy konkurencyjne ceny napraw serwisowych.

 

 

Możemy się pochwalić najlepszymi cenami na piece konwekcyjno-parowe, piece do pizzy oraz zmywarki gastronomiczne.

 

Jeżeli szukając Państwo urządzeń gastronomicznych zachęcamy do kontaktu, nasz przedstawiciel przyjedzie do Państwa doradzi i pomoże wybrać odpowiednie urządzenie.

 

Najlepsze ceny na piece konwekcyjno-parowe, zmywarki gastronomiczne, piece do pizzy!

 

Jesteśmy w stanie wyposażyć dowolny obiekt gastronomiczny na terenie całego kraju.

 

Nasi partnerzy